Elektronické knihy a průvodci

Systém Maple umožňuje vytvářet plně interaktivní dokumenty, což je základním předpokladem pro vytváření elektronických publikací a průvodců. K dispozici jsou již následující publikace a průvodci.

aem_logoElektronická publikace Advanced Engineering Mathematics with Maple je referenční knihou o využití systému Maple v matematice. Více »

aem_logo_solutionElektronická publikace Advanced Engineering Mathematics with Maple Solution Manual je doplňkem výše uvedené knihy. Obsahuje přes 1500 cvičení k probíraným tématům. Více »

calculusstudyguideElektronická učebnice Calculus Study Guide je určena jako průvodce studenta v základech matematiky, které jsou součástí prvního semestru studia. Více »

mathematics_survival_kit_smallElektronická publikace The Mathematics Survival Kit je určena studentům prvních ročníků vysokých škol. Její základní devizou je přehledné zpracování rozmanitých matematických úkolů středoškolské a vysokoškolské matematiky. Více »

precalculusstudyElektronická publikace Precalculus Study Guide je určena studentům středních škol pro lepší pochopení základů matematiky. Více »